Play-off
Štvrťfinále
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
Semifinále (1. zápas) |
3:5 31.03.2012 17:30 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
Semifinále (2. zápas) |
6:5 p.p. 01.04.2012 10:30 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Dragons Ružinov Bratislava
Semifinále (1. zápas) |
8:3 31.03.2012 16:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Dragons Ružinov Bratislava
Semifinále (2. zápas) |
8:5 01.04.2012 10:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
Semifinále (3. zápas) |
4:6 07.04.2012 14:30 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
Semifinále (4. zápas) |
5:4 08.04.2012 14:30 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK 1.FBC Trenčín
Semifinále (3. zápas) |
3:5 07.04.2012 17:30 |
|
1
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
Semifinále (5. zápas) |
6:7 p.p. 11.04.2012 18:00 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
Finále (1. zápas) |
5:6 p.p. 14.04.2012 16:00 |
|
1
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
Finále (2. zápas) |
9:5 15.04.2012 10:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK 1.FBC Trenčín
Finále (3. zápas) |
7:12 21.04.2012 17:30 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK 1.FBC Trenčín
Finále (4. zápas) |
4:8 22.04.2012 15:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
1. kolo |
3:6 17.09.2011 10:30 |
|
ATU Košice - FBC Dragons Ružinov Bratislava
1. kolo |
3:4 17.09.2011 17:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
1. kolo |
6:2 17.09.2011 17:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - FBC Grasshoppers AC UNIZA
1. kolo |
4:10 17.09.2011 17:30 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - FBK BOGDAU Stupava
1. kolo |
9:6 17.09.2011 18:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
1. kolo |
10:8 17.09.2011 18:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - FBC Predators Sabinov
1. kolo |
8:4 17.09.2011 18:30 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ATU Košice - FBK BOGDAU Stupava
2. kolo |
15:2 18.09.2011 10:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Predators Sabinov
2. kolo |
15:5 18.09.2011 10:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - FBC Dragons Ružinov Bratislava
2. kolo |
2:8 18.09.2011 11:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
2. kolo |
2:2 18.09.2011 11:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ŠK LIDO Prírodovedec
2. kolo |
4:6 18.09.2011 14:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
2. kolo |
6:7 18.09.2011 14:30 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
3. kolo |
5:6 01.10.2011 13:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK 1.FBC Trenčín
3. kolo |
4:3 01.10.2011 13:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - M-šport SALMING Team Trenčín
3. kolo |
6:8 01.10.2011 13:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ATU Košice
3. kolo |
7:6 01.10.2011 16:00 |
|
FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBC Mikuláš Prešov m
3. kolo |
11:3 01.10.2011 17:00 |
|
FBC Predators Sabinov - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
3. kolo |
3:3 01.10.2011 18:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK LIDO Prírodovedec
3. kolo |
9:2 01.10.2011 20:15 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
4. kolo |
5:6 02.10.2011 10:00 |
|
FBC Predators Sabinov - ŠK LIDO Prírodovedec
4. kolo |
12:3 02.10.2011 10:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBK BOGDAU Stupava
4. kolo |
11:4 02.10.2011 10:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - FBC Mikuláš Prešov m
4. kolo |
10:7 02.10.2011 10:00 |
|
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ATU Košice
4. kolo |
9:7 02.10.2011 11:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - FBC Dragons Ružinov Bratislava
4. kolo |
5:8 02.10.2011 12:30 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - FBC Dragons Ružinov Bratislava
5. kolo |
2:6 15.10.2011 10:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
5. kolo |
4:9 15.10.2011 14:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŽATVA 90 Dolný Kubín
5. kolo |
8:5 15.10.2011 15:00 |
|
ATU Košice - FBC Mikuláš Prešov m
5. kolo |
5:4 15.10.2011 17:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - FBK BOGDAU Stupava
5. kolo |
4:1 15.10.2011 17:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - FBC Grasshoppers AC UNIZA
5. kolo |
4:10 15.10.2011 17:30 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - FBC Predators Sabinov
5. kolo |
4:5 15.10.2011 18:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - M-šport SALMING Team Trenčín
6. kolo |
3:10 16.10.2011 10:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ŠK LIDO Prírodovedec
6. kolo |
5:2 16.10.2011 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
6. kolo |
3:11 16.10.2011 10:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - FBC Predators Sabinov
6. kolo |
8:6 16.10.2011 12:30 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
6. kolo |
2:3 16.10.2011 13:00 |
|
1
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK 1.FBC Trenčín
6. kolo |
3:4 16.10.2011 16:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
7. kolo |
13:2 29.10.2011 09:30 |
|
FBC Predators Sabinov - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
7. kolo |
5:8 29.10.2011 10:30 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
7. kolo |
4:4 29.10.2011 11:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ŠK LIDO Prírodovedec
7. kolo |
3:3 29.10.2011 15:00 |
|
ATU Košice - ŠK 1.FBC Trenčín
7. kolo |
6:5 29.10.2011 17:00 |
|
1
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
7. kolo |
3:7 29.10.2011 18:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - M-šport SALMING Team Trenčín
7. kolo |
3:8 29.10.2011 19:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - FBC Dragons Ružinov Bratislava
8. kolo |
2:14 30.10.2011 10:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - FBC Grasshoppers AC UNIZA
8. kolo |
5:10 30.10.2011 10:00 |
|
ATU Košice - M-šport SALMING Team Trenčín
8. kolo |
8:3 30.10.2011 10:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŽATVA 90 Dolný Kubín
8. kolo |
13:4 30.10.2011 11:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - FBK BOGDAU Stupava
8. kolo |
5:3 30.10.2011 13:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK 1.FBC Trenčín
8. kolo |
5:11 30.10.2011 14:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 1.FBC Trenčín - M-šport SALMING Team Trenčín
9. kolo |
4:0 11.11.2011 19:00 |
|
1
1
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - FBC Grasshoppers AC UNIZA
9. kolo |
5:12 12.11.2011 12:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - FBC Mikuláš Prešov m
9. kolo |
10:2 12.11.2011 17:00 |
|
FBC Predators Sabinov - FBK BOGDAU Stupava
9. kolo |
5:6 12.11.2011 18:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - ATU Košice
9. kolo |
5:11 12.11.2011 18:30 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - FBC Dragons Ružinov Bratislava
9. kolo |
6:4 12.11.2011 20:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ŽATVA 90 Dolný Kubín
9. kolo |
5:7 08.01.2012 12:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - FBC Mikuláš Prešov m
10. kolo |
12:8 13.11.2011 09:30 |
|
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
10. kolo |
5:5 13.11.2011 10:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - FBK BOGDAU Stupava
10. kolo |
17:7 13.11.2011 10:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
10. kolo |
6:6 13.11.2011 10:30 |
|
FBC Predators Sabinov - FBC Dragons Ružinov Bratislava
10. kolo |
4:10 13.11.2011 10:30 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ATU Košice
10. kolo |
9:3 13.11.2011 11:00 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK BOGDAU Stupava - FBC Dragons Ružinov Bratislava
11. kolo |
3:7 26.11.2011 10:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
11. kolo |
6:15 26.11.2011 12:30 |
|
1
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBC Predators Sabinov
11. kolo |
5:5 26.11.2011 14:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
11. kolo |
2:8 26.11.2011 15:00 |
|
ATU Košice - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
11. kolo |
12:5 26.11.2011 17:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK LIDO Prírodovedec
11. kolo |
9:6 26.11.2011 17:30 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
11. kolo |
10:5 26.11.2011 18:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - M-šport SALMING Team Trenčín
12. kolo |
7:9 27.11.2011 09:30 |
|
1
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
12. kolo |
8:3 27.11.2011 10:00 |
|
ATU Košice - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
12. kolo |
21:3 27.11.2011 10:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - FBC Predators Sabinov
12. kolo |
7:5 27.11.2011 10:30 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
12. kolo |
7:6 27.11.2011 11:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK 1.FBC Trenčín
12. kolo |
6:6 27.11.2011 11:00 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Predators Sabinov - FBC Mikuláš Prešov m
13. kolo |
5:7 03.12.2011 00:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
13. kolo |
6:13 03.12.2011 09:30 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - M-šport SALMING Team Trenčín
13. kolo |
11:7 03.12.2011 10:00 |
|
1
FBK BOGDAU Stupava - FBC Grasshoppers AC UNIZA
13. kolo |
4:7 03.12.2011 13:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŽATVA 90 Dolný Kubín
13. kolo |
0:5 kont. 03.12.2011 14:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ŠK 1.FBC Trenčín
13. kolo |
4:7 03.12.2011 15:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ATU Košice
13. kolo |
4:6 03.12.2011 18:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
14. kolo |
13:4 04.12.2011 10:00 |
|
ATU Košice - FBC Predators Sabinov
14. kolo |
7:5 04.12.2011 10:00 |
|
1
FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBC Dragons Ružinov Bratislava
14. kolo |
2:4 04.12.2011 10:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - FBK BOGDAU Stupava
14. kolo |
6:3 04.12.2011 11:30 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
14. kolo |
9:14 04.12.2011 14:30 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
14. kolo |
6:8 07.12.2011 18:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK 1.FBC Trenčín
15. kolo |
11:7 17.12.2011 15:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ŠK LIDO Prírodovedec
15. kolo |
8:9 17.12.2011 15:00 |
|
1
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŽATVA 90 Dolný Kubín
15. kolo |
9:8 17.12.2011 17:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - FBC Mikuláš Prešov m
15. kolo |
4:7 17.12.2011 18:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ATU Košice
15. kolo |
0:5 kont. 17.12.2011 18:30 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
15. kolo |
5:0 kont. 17.12.2011 19:00 |
|
FBC Predators Sabinov - M-šport SALMING Team Trenčín
15. kolo |
5:0 kont. 19.01.2012 16:00 |
16. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - FBC Mikuláš Prešov m
16. kolo |
0:5 kont. 18.12.2011 10:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
16. kolo |
8:4 18.12.2011 10:30 |
|
FBC Predators Sabinov - ŠK 1.FBC Trenčín
16. kolo |
9:18 18.12.2011 11:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - M-šport SALMING Team Trenčín
16. kolo |
26:8 19.01.2012 20:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ATU Košice
16. kolo |
4:3 26.02.2012 13:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
16. kolo |
7:4 08.03.2012 20:00 |
17. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Dragons Ružinov Bratislava
17. kolo |
7:4 14.01.2012 14:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
17. kolo |
7:7 14.01.2012 15:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
17. kolo |
5:12 14.01.2012 16:00 |
|
ATU Košice - ŽATVA 90 Dolný Kubín
17. kolo |
4:3 14.01.2012 17:00 |
|
1
FBC Mikuláš Prešov m - FBC Grasshoppers AC UNIZA
17. kolo |
4:6 14.01.2012 17:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - FBK BOGDAU Stupava
17. kolo |
2:11 14.01.2012 17:30 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - FBC Predators Sabinov
17. kolo |
5:0 kont. 09.03.2012 18:00 |
18. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - FBC Predators Sabinov
18. kolo |
4:5 15.01.2012 10:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ŠK 1.FBC Trenčín
18. kolo |
2:17 15.01.2012 10:00 |
|
1
ATU Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA
18. kolo |
6:5 15.01.2012 10:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
18. kolo |
7:5 15.01.2012 10:30 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - M-šport SALMING Team Trenčín
18. kolo |
18:3 15.01.2012 14:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ŽATVA 90 Dolný Kubín
18. kolo |
8:4 15.01.2012 14:00 |
19. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ŠK 1.FBC Trenčín
19. kolo |
6:9 28.01.2012 16:30 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK LIDO Prírodovedec
19. kolo |
10:2 28.01.2012 16:45 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - ATU Košice
19. kolo |
8:11 28.01.2012 17:00 |
|
FBC Predators Sabinov - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
19. kolo |
10:4 28.01.2012 17:00 |
|
1
FBC Grasshoppers AC UNIZA - M-šport SALMING Team Trenčín
19. kolo |
14:4 28.01.2012 18:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
19. kolo |
1:7 28.01.2012 19:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
19. kolo |
18:3 28.01.2012 20:00 |
20. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK LIDO Prírodovedec - FBK BOGDAU Stupava
20. kolo |
4:10 29.01.2012 09:30 |
|
1
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Grasshoppers AC UNIZA
20. kolo |
10:8 29.01.2012 10:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - FBC Dragons Ružinov Bratislava
20. kolo |
4:5 29.01.2012 10:00 |
|
FBC Predators Sabinov - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
20. kolo |
8:5 29.01.2012 10:30 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
20. kolo |
3:1 29.01.2012 13:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŽATVA 90 Dolný Kubín
20. kolo |
6:9 29.01.2012 14:30 |
21. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 1.FBC Trenčín - ATU Košice
21. kolo |
6:2 11.02.2012 14:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - FBK BOGDAU Stupava
21. kolo |
8:5 11.02.2012 14:15 |
|
1
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA
21. kolo |
4:3 11.02.2012 14:30 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - FBC Dragons Ružinov Bratislava
21. kolo |
7:3 11.02.2012 15:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - ŽATVA 90 Dolný Kubín
21. kolo |
5:4 11.02.2012 15:30 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - FBC Mikuláš Prešov m
21. kolo |
7:7 11.02.2012 17:30 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - FBC Predators Sabinov
21. kolo |
9:4 14.02.2012 20:00 |
22. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK BOGDAU Stupava - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
22. kolo |
3:4 12.02.2012 10:00 |
|
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK LIDO Prírodovedec
22. kolo |
13:6 12.02.2012 10:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - FBC Mikuláš Prešov m
22. kolo |
12:3 12.02.2012 10:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ATU Košice
22. kolo |
3:13 12.02.2012 10:30 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
22. kolo |
5:0 12.02.2012 13:45 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
22. kolo |
6:5 12.02.2012 14:00 |
23. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŠK 1.FBC Trenčín
23. kolo |
2:17 17.02.2012 19:00 |
|
1
2
FBC Grasshoppers AC UNIZA - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
23. kolo |
13:3 18.02.2012 12:00 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
23. kolo |
2:5 18.02.2012 16:00 |
|
ATU Košice - ŠK LIDO Prírodovedec
23. kolo |
10:2 18.02.2012 17:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
23. kolo |
7:8 18.02.2012 17:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - FBC Predators Sabinov
23. kolo |
10:5 18.02.2012 18:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
23. kolo |
5:5 18.02.2012 20:00 |
24. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Mikuláš Prešov m - ŠK LIDO Prírodovedec
24. kolo |
6:5 19.02.2012 10:00 |
|
ATU Košice - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
24. kolo |
5:6 19.02.2012 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ŽATVA 90 Dolný Kubín
24. kolo |
7:5 19.02.2012 10:00 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
24. kolo |
4:8 19.02.2012 10:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - FBC Predators Sabinov
24. kolo |
12:3 19.02.2012 13:30 |
|
1
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - FBC Grasshoppers AC UNIZA
24. kolo |
4:9 19.02.2012 16:00 |
25. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - FBK BOGDAU Stupava
25. kolo |
8:4 01.03.2012 19:00 |
|
ŠK LIDO Prírodovedec - ŠK 1.FBC Trenčín
25. kolo |
8:7 03.03.2012 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - FBC Mikuláš Prešov m
25. kolo |
7:7 03.03.2012 14:00 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - ATU Košice
25. kolo |
5:8 03.03.2012 15:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - M-šport SALMING Team Trenčín
25. kolo |
31:1 03.03.2012 17:00 |
|
1
FBC Predators Sabinov - FBC Grasshoppers AC UNIZA
25. kolo |
6:7 03.03.2012 18:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - ŽATVA 90 Dolný Kubín
25. kolo |
14:1 03.03.2012 20:00 |
26. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
1
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - FBC Grasshoppers AC UNIZA
26. kolo |
9:7 04.03.2012 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ATU Košice
26. kolo |
4:3 04.03.2012 10:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava
26. kolo |
10:5 04.03.2012 10:00 |
|
FBC Predators Sabinov - ŽATVA 90 Dolný Kubín
26. kolo |
12:6 04.03.2012 10:30 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - FBC Mikuláš Prešov m
26. kolo |
5:5 04.03.2012 12:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŠK LIDO Prírodovedec
26. kolo |
6:8 04.03.2012 14:30 |
27. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
1
1
FBC Grasshoppers AC UNIZA - FBK BOGDAU Stupava
27. kolo |
6:8 10.03.2012 13:00 |
|
ŠK 1.FBC Trenčín - ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica
27. kolo |
17:3 10.03.2012 14:00 |
|
M-šport SALMING Team Trenčín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra m
27. kolo |
9:9 10.03.2012 14:30 |
|
ŽATVA 90 Dolný Kubín - FBC Dragons Ružinov Bratislava
27. kolo |
11:16 10.03.2012 16:00 |
|
ATU Košice - ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice
27. kolo |
3:3 10.03.2012 17:00 |
|
VŠK FTVŠ HURIKÁN Bratislava - ŠK LIDO Prírodovedec
27. kolo |
16:4 10.03.2012 17:30 |
|
FBC Mikuláš Prešov m - FBC Predators Sabinov
27. kolo |
12:4 10.03.2012 18:00 |
28. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra m - ŠK 1.FBC Trenčín
28. kolo |
3:15 11.03.2012 10:00 |
|
FBC Dragons Ružinov Bratislava - FBC Grasshoppers AC UNIZA
28. kolo |
8:3 11.03.2012 10:30 |
|
ŠK VICTORY STARS Nová Dubnica - M-šport SALMING Team Trenčín
28. kolo |
7:1 11.03.2012 12:00 |
|
FBC Predators Sabinov - ATU Košice
28. kolo |
10:3 11.03.2012 14:30 |
|
FBK BOGDAU Stupava - ŽATVA 90 Dolný Kubín
28. kolo |
8:2 11.03.2012 15:00 |
|
ŠK BLAKOT - FbO FLORKO Košice - FBC Mikuláš Prešov m
28. kolo |
14:3 11.03.2012 17:00 |