Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK 98 Pruské - FBC BLUEBERRIES Modra
Štvrťfinále (1. zápas) |
14:2 22.02.2014 13:00 |
|
ŠK 98 Pruské - FBC BLUEBERRIES Modra
Štvrťfinále (2. zápas) |
14:3 23.02.2014 10:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - ŠK 98 Pruské
Štvrťfinále (3. zápas) |
1:18 01.03.2014 14:30 |
|
FBK Tvrdošín - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
Štvrťfinále (1. zápas) |
11:2 22.02.2014 17:00 |
|
FBK Tvrdošín - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
Štvrťfinále (2. zápas) |
8:0 23.02.2014 14:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBK Tvrdošín
Štvrťfinále (3. zápas) |
3:4 p.p. 01.03.2014 14:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBK Kométa Spišská Nová Ves
Štvrťfinále (1. zápas) |
3:2 22.02.2014 18:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBK Kométa Spišská Nová Ves
Štvrťfinále (2. zápas) |
5:3 23.02.2014 10:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - FBC Mikuláš Prešov
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:1 01.03.2014 18:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - FBC Mikuláš Prešov
Štvrťfinále (4. zápas) |
2:4 02.03.2014 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - NTS FK-ZŠ Nemšová
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:6 22.02.2014 18:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - NTS FK-ZŠ Nemšová
Štvrťfinále (2. zápas) |
7:4 23.02.2014 17:30 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Štvrťfinále (3. zápas) |
5:3 01.03.2014 17:00 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Štvrťfinále (4. zápas) |
6:5 p.p. 02.03.2014 17:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - NTS FK-ZŠ Nemšová
Štvrťfinále (5. zápas) |
8:3 06.03.2014 18:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Tvrdošín - FBC Mikuláš Prešov
Semifinále (1. zápas) |
5:4 08.03.2014 17:00 |
|
FBK Tvrdošín - FBC Mikuláš Prešov
Semifinále (2. zápas) |
7:2 09.03.2014 11:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBK Tvrdošín
Semifinále (3. zápas) |
3:6 15.03.2014 19:00 |
|
ŠK 98 Pruské - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Semifinále (1. zápas) |
6:7 08.03.2014 15:00 |
|
ŠK 98 Pruské - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Semifinále (2. zápas) |
5:3 09.03.2014 15:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - ŠK 98 Pruské
Semifinále (3. zápas) |
3:6 15.03.2014 17:15 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - ŠK 98 Pruské
Semifinále (4. zápas) |
7:6 16.03.2014 11:00 |
|
ŠK 98 Pruské - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Semifinále (5. zápas) |
8:9 19.03.2014 18:30 |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Tvrdošín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Finále (1. zápas) |
8:7 p.p. 22.03.2014 17:30 |
|
FBK Tvrdošín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
Finále (2. zápas) |
10:3 23.03.2014 12:30 |
|
1
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBK Tvrdošín
Finále (3. zápas) |
5:6 05.04.2014 17:00 |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
NTS FK-ZŠ Nemšová - FBC Mikuláš Prešov
1. kolo |
0:5 kont. 07.09.2013 16:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
1. kolo |
8:2 07.09.2013 16:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBC BLUEBERRIES Modra
1. kolo |
0:5 kont. 07.09.2013 16:00 |
|
1
FBK Tvrdošín - FBK Kométa Spišská Nová Ves
1. kolo |
11:4 07.09.2013 17:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Tvrdošín - FBC Mikuláš Prešov
2. kolo |
8:5 08.09.2013 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
2. kolo |
0:5 kont. 08.09.2013 10:00 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - FBK Kométa Spišská Nová Ves
2. kolo |
11:7 08.09.2013 14:00 |
|
ŠK 98 Pruské - FBC BLUEBERRIES Modra
2. kolo |
14:0 08.09.2013 14:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - ŠK 98 Pruské
3. kolo |
6:7 s.n. 28.09.2013 12:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - FBK Tvrdošín
3. kolo |
3:11 28.09.2013 13:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - NTS FK-ZŠ Nemšová
3. kolo |
2:4 28.09.2013 17:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
3. kolo |
5:4 16.11.2013 16:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Mikuláš Prešov - ŠK 98 Pruské
4. kolo |
1:5 29.09.2013 11:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBK Tvrdošín
4. kolo |
0:5 29.09.2013 13:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - NTS FK-ZŠ Nemšová
4. kolo |
3:4 29.09.2013 14:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
4. kolo |
2:5 06.10.2013 11:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBK Kométa Spišská Nová Ves
5. kolo |
8:10 19.10.2013 14:00 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
5. kolo |
2:10 19.10.2013 17:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - FBC Mikuláš Prešov
5. kolo |
3:5 19.10.2013 18:30 |
|
FBK Tvrdošín - ŠK 98 Pruské
5. kolo |
5:8 10.11.2013 10:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Tvrdošín - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
6. kolo |
8:2 20.10.2013 10:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - FBK Kométa Spišská Nová Ves
6. kolo |
2:18 20.10.2013 11:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBC Mikuláš Prešov
6. kolo |
1:4 20.10.2013 13:00 |
|
1
NTS FK-ZŠ Nemšová - ŠK 98 Pruské
6. kolo |
6:5 s.n. 20.10.2013 16:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC BLUEBERRIES Modra - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
7. kolo |
2:12 09.11.2013 08:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - FBC Mikuláš Prešov
7. kolo |
5:3 09.11.2013 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - ŠK 98 Pruské
7. kolo |
6:7 p.p. 09.11.2013 11:00 |
|
FBK Tvrdošín - NTS FK-ZŠ Nemšová
7. kolo |
9:1 09.11.2013 17:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC Mikuláš Prešov - NTS FK-ZŠ Nemšová
8. kolo |
5:1 23.11.2013 13:00 |
|
FBC BLUEBERRIES Modra - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
8. kolo |
5:18 23.11.2013 13:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - ŠK 98 Pruské
8. kolo |
3:4 23.11.2013 17:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - FBK Tvrdošín
8. kolo |
4:8 23.11.2013 18:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBC BLUEBERRIES Modra - ŠK 98 Pruské
9. kolo |
3:16 17.11.2013 17:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - NTS FK-ZŠ Nemšová
9. kolo |
7:8 24.11.2013 13:00 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
9. kolo |
5:13 24.11.2013 13:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBK Tvrdošín
9. kolo |
6:5 s.n. 24.11.2013 14:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBC Mikuláš Prešov
10. kolo |
9:1 11.01.2014 14:00 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
10. kolo |
4:2 11.01.2014 15:00 |
|
FBK Tvrdošín - FBC BLUEBERRIES Modra
10. kolo |
11:1 11.01.2014 17:00 |
|
ŠK 98 Pruské - FBK Kométa Spišská Nová Ves
10. kolo |
8:1 11.01.2014 17:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Tvrdošín - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
11. kolo |
10:5 12.01.2014 10:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBK Kométa Spišská Nová Ves
11. kolo |
18:2 12.01.2014 10:00 |
|
ŠK 98 Pruské - FBC Mikuláš Prešov
11. kolo |
8:7 s.n. 12.01.2014 10:00 |
|
NTS FK-ZŠ Nemšová - FBC BLUEBERRIES Modra
11. kolo |
18:0 12.01.2014 13:00 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - NTS FK-ZŠ Nemšová
12. kolo |
7:5 25.01.2014 14:00 |
|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
12. kolo |
6:7 p.p. 25.01.2014 14:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBC BLUEBERRIES Modra
12. kolo |
15:0 25.01.2014 16:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - FBK Tvrdošín
12. kolo |
8:7 p.p. 25.01.2014 17:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
FBK Kométa Spišská Nová Ves - FBC BLUEBERRIES Modra
13. kolo |
6:3 26.01.2014 09:00 |
|
ŠK Slávia SPU DFA Nitra - FBK Tvrdošín
13. kolo |
4:5 26.01.2014 10:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava
13. kolo |
12:2 26.01.2014 11:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - NTS FK-ZŠ Nemšová
13. kolo |
5:3 26.01.2014 16:30 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
NTS FK-ZŠ Nemšová - FBK Tvrdošín
14. kolo |
4:6 08.02.2014 10:00 |
|
1
ŠK 98 Pruské - ŠK Slávia SPU DFA Nitra
14. kolo |
7:5 08.02.2014 14:30 |
|
VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava - FBC BLUEBERRIES Modra
14. kolo |
6:0 08.02.2014 15:00 |
|
FBC Mikuláš Prešov - FBK Kométa Spišská Nová Ves
14. kolo |
6:7 08.02.2014 18:00 |