Povedali o zápase (7)

Žirafám sa podarilo otočiť nepriaznivý vývoj stretnutia. Ešte v 48. minúte prehrávali 1:2 a Pruské malo viac z hry. Potom prišlo niekoľko veľmi sľubných príležitostí (napr. 2x Bernátová) a Žilinčanky konečne ožili. Tlak vyústil do vyrovnávacieho gólu v 54. minúte a začínalo sa odznova. Obaja súperi otvorili hru, akoby sa nikomu nechcelo do predĺženia. K tomu bolo nakoniec veľmi blízko, ale 16 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času sa švihom presadila Šutaríková. Jej gól znamenal nielen víťazstvo vo štvrtom zápase, ale aj koniec finálovej série a zisk vytúženého majstrovského titulu pre UNIHOC Žirafa Žilina.

Pridané: 02.05.11 16:07.
Lajo13 napísal:

štipec na to, že si prišiel v polovici tretej tretiny si dal aký pekný komentár :)))

Pridané: 03.05.11 11:01.

Miláčik, prišiel som na jej začiatku, ale do Tvojho zorného poľa som sa dostal až neskôr.

Pridané: 03.05.11 11:21.

som vedel, že sa chytíš...a ževraj si bol aj dobrým šoférom večer, k tomu čo povieš?

Pridané: 03.05.11 11:43.

Však aby som Ti urobil radosť, k odvozom nič.

Pridané: 03.05.11 11:44.