Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
Stretnutie je u konca, dnes žirafa neukázala chuť že chce vyhrať a spálila tak dvojzápasové vedenie v sérii. Z majstrovského titulu v sezóne 2011/2012 sa tak teší ŠK 98 Pruské.
60:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Katarína Klapitová: Oblúčik zo vzduchu triafa Klapitová a od polovice ihriska triafa len tyčku.
59:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Loptička sa prehnala popred Letkovej bránku, nik ju však netrafil.
58:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Zostávajú už len 2 minúty, žirafy potrebujú nutne vsietiť gól.
56:23 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Katarína Klapitová. Stav stretnutia: 3:5.
Klapitová triafa skákajúcu loptičku, ktorú Letková už vyťahuje z bránky, žirafám na 2 góly zostáva 03:37.
56:00 ŠK 98 Pruské, Ivana Hrehušová: Prihrávku pred bránku dostala Hrehušová, tá nikým nebránená triafa len dobre vybehnutú Mládenkovú.
55:00 žirafa potrebuje nutne znížiť, má na to už len 5 minút.
53:00 dôležité ŠK 98 Pruské, Katarína Behancová: žirafy zabudli na Behancovú a tá zoči-voči Mládenkovej, tá jej strelu vyráža rukou.
52:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Grečnárová: Ku gólu mala blízko Grečnárová, jej strela z prvej však minula Letkovej bránku
50:24 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Ivana Hrehušová. Stav stretnutia: 2:5.
Klapitová zbytočne čakala kým si Hrehušová spracuje loptu, tá švihovkou zvyšuje na 2:5.
50:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Domáci si vypýtali oddychový čas.
47:58 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Alexandra Ferencová. Asistencia Petra Gešová. Stav stretnutia: 2:4.
Žirafa konečne ožila, Ferencová znížuje na rozdiel dvoch gólov, asistenciu si pripisuje Gešová, majú ešte dobrých 10 minút na otočenie stretnutia.
48:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina:
46:07 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Katarína Klapitová (VPR). Asistencia Barbora Bernátová. Stav stretnutia: 1:4.
Klapitovej sa podarilo prekonať streleckú smolu jej mužstva a spoza bránky loptičku dokázala zasunúť za Letkovej chrbát, asistenciu si pripisuje Bernátová.
46:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Domáce hráčky nedokážu využiť jednoznačné šance, ktoré si vypracovali počas presilovky
44:24 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Dana Florišová. 2min, sekanie (901).
žirafa má šancu znížiť, na 2 minúty si sadá Florišová za sekanaie, hrá sa 5 na 4.
41:16 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Dominika Hlaváčová. Stav stretnutia: 0:4.
Z nenápadnej rozohrávky po faule Hlaváčová prestrelila všetko čo je stálo v ceste, žirafa zaostáva už o 4 góly a sú už v dosť nepríjemnej pozícii.
40:00 Začala sa posledná tretina.
skončila prostredná tretina, domáce baby už boli výrazne aktívnejšie, ale nedokázali dať kontaktný gól, naopak ďalší pridalo Pruské a už je to o 3, nie ešte neriešiteľná situácia ale na zostávajúcich 20 minút aj celkom zložitá, pokračuje sa po prestávke
39:00 ŠK 98 Pruské: z dobrej pozície skúsila zakončiť Dobrodejová, ale bola pokrytá Ferencovou a od jej hokejky letela loptička vysoko nad
38:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: stále pokračuje domáca strelecká aktivita, žiaľ tentoraz sa nepresadila Bernátová, aj keď jej pokus Letkovú výrazne zamestnal
37:00 v športovej hale na Rosinkách je neuveriteľná atmosféra, cca 300 divákov, častokrát nie je ani počuť hvizd rozhodcov
35:00 domáce sú síce aktívnejšie, väčšinou sa hrá pred bránkou Pruského, avšak nejaká výraznejšia akcia a prečíslenie stále neprichádzajú
33:42 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Veronika Dobrodejová. Stav stretnutia: 0:3.
je zle nedobre, domáce sa nedokázali presadiť, naopak hosťom vyšiel brejk a už je to o nepríjemné tri góly
34:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafy už podstatne aktívnejšie, ale kontaktný gól stále neprichádza
32:00 ŠK 98 Pruské: Pruské má čas, každú akciu si v pokoji pripraví, teraz bola na jej konci kapitánka Šponiarová, Mládenková však bezchybne
31:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: teraz chýbalo trošku šťastia v zakončení, Bernátovej loptička skočila a z dobrej pozície a príležitosti nebolo nič
30:00 práve uplynula polovica riadneho hracieho času, stav stále 0:2
28:00 Žirafy sa snažia a tlačia dopredu, súper ale môže hrať v pohode, má dvojgólový náskok a nemá sa kam ponáhľať
27:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Alexandra Ferencová: zatiaľ najvážnejšia domáca akcia, keď Ferencová prešla polovicou ihriska a od mantinelu výborne vystrelila, ale triafa iba spojnicu na bránke hostí
26:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Katarína Klapitová: výborná domáca akcia keď z asi 6 - 7 metrov dobre zakončovala Klapitová, avšak Letková v bránke hostí vytiahla famózny zákrok nohou a koncom chodidla vyrazila loptičku
25:00 ŠK 98 Pruské: dobrá strela Florišovej, Mládenková však bez problémov chytila
23:00 Pruské napáda domáce hráčky už pri ich bránke, čo Žirafám spôsobuje citeľné problémy pri rozohrávke
22:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: pekná žilinská kombinácia, ale Klapitová zakončila z veľkej diaľky aby do skrumáže tiel pred bránkou Pruského
20:00 Začala sa druhá tretina.
Pruské v tejto tretine malo viacej z hry, Žirafa by sa potrebovala viac hecnúť a predviesť sa ako v prvom zápase, ešte im však zostáva 40 minút na dvojgólové manko.
20:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Pruské sa ubránilo, Letková musela zasahovať iba pri pokuse od Backovej, hrá sa 5 na 5.
17:21 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Jana Trošková. 2min, sekanie (901).
Žirafa si tiež zahrá presilovku, na 2 minúty za sekanie je vylúčená Trošková, hrá sa 5 na 4.
16:03 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Michaela Šponiarová. Asistencia Katarína Behancová. Stav stretnutia: 0:2.
Pruské už vedie o dva góly, na Šponiarovej švihovku Mládenková už nestačila, asistenciu si pripisuje Behancová. Žirafa bude musieť zabrať.
14:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Veronika Polláková: Poláková skúša podobne ako Klapitová, Letková zatiaľ nemá toľko roboty.
12:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Katarína Klapitová: Ferencová našla Klapitovú na polovici, jej švihovka šla ponad Letkovej bránku.
10:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafy sa v oslabení ubránili a už hrajú v plnom počte
07:15 trest ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Trest: Miroslava Kadučáková. 2min, sekanie (901).
hostia budú mať veľkú príležitosť na zvýšenie náskoku, je tu prvé vylúčenie, pokračovať sa bude presilovou hrou Pruského 4 na 5
06:12 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Dominika Florišová. Asistencia Katarína Behancová. Stav stretnutia: 0:1.
Pruské sa ujíma vedenia
00:01 pre drobné technické problémy trošku meškanie na úvod, ale už je všetko v poriadku
00:01 práve sa začalo
o pár minút začne rozhodujúce piate stretnutie florbalovej extraligy žien, z ktorého vzíde majster. finále je reprízou minuloročného súboja, v ktorom boli úspešnejšie domáce Žirafy. Oba tímy sa rozcvičujú.