Online prenos k zápasu pripraví cepecdaniel.

Čas Udalosť
V poslednej tretine sa podarilo žirafe zvrátiť nepriaznivý stav o dva góly a ešte jeden pridať, odnášajú si cenné víťazstvo a od absolútoria ich delí už len jeden zápas.
59:30 ŠK 98 Pruské: Pruské hrá bez brankára.
58:34 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Barbora Grečnárová. Asistencia Katarína Klapitová. Stav stretnutia: 4:3.
Žirafa prvý krát vedie v stretnutí a to v najlepšom možnom čase, postarala sa o to Grečnárová strelou z bezprostrednej blízkosti, asistenciu si pripisuje Klapitová
58:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: Klapitová našla na polovici Bernátovú tá sa pekne prebojovala až do dobrej pozície, jej pokus zostal na brániacej hráčke.
56:00 Obe mužstvá sa snažia ešte pred záverečnou sirénou rozhodnúť stretnutie na svoju stranu.
52:50 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Michaela Krivulčíková (VPR). Stav stretnutia: 3:3.
V poslednej sekunde sa Žirafe podarilo využiť presilovú hru, po viacerých streleckých pokusoch Ferencovej nakoniec dorazila Krivulčíková, stav je nerozhodný 3:3.
50:50 trest ŠK 98 Pruské: Trest: Dana Florišová. 2min, nesprávne striedanie (922).
Rovnaká chyba aj na strane pruského za zlé striedanie si na dve minúty sadá Florišová, žirafa si tak zahrá prvú presilovku.
50:00 Zostáva 10 minút dokonca, napätie na oboch stranách postupne narastá.
47:21 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Karin Backová. Asistencia Michaela Krivulčíková. Stav stretnutia: 2:3.
Tlak a viaceré strelecké pokusy z diaľky vyústil až do gólu, keď Krivulčíková našla pred bránkou Backovú a tá pohodlne zasunula.
45:00 ŠK 98 Pruské, Dana Florišová: Pekne individuálne sa popredierala Florišová, jej strela skončila len na brániacej hráčke.
43:20 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Radka Ilončiaková. Asistencia Ivana Hrehušová. Stav stretnutia: 1:3.
Pruské opäť na rozdiel dvoch gólov, Hrehušovej strelu po zemi Mládenková vyráža len pred seba, dobiehajúca Ilončiaková sa nemýlila.
43:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafa od úvodu aktívnejšia, Grečnárová našla Hrošovú jej strelu Lektová vyráža.
40:43 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Karin Backová. Asistencia Barbora Bernátová. Stav stretnutia: 1:2.
Strelou z diaľky znižuje na rozdiel jedného gólu Backová, Letkovej sa loptička odrazila od nohy a skončila v jej sieti, asistenciu si pripisuje Bernátová.
40:00 Začala sa posledná tretina.
Je tu koniec druhej tretiny, v ktorej malo Pruské minimálne gólovo návrh, ak chce žirafa vyhrať bude musieť zabrať, rozhodne tretia tretina.
40:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafa sa ubránila aj tentokrát, hrá sa 5 na 5.
40:00 ŠK 98 Pruské, Daniela Behancová: Zakončovateľom pri presilovke je Behancová, ani jej tretí pokus nekončí za Mládenkovej chrbátom.
37:48 trest ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Trest: Miroslava Hrošová. 2min, nesprávne striedanie (922).
Vylúčenie z nepozornosti opäť pri Žirafe, na dve minúty si sadá Hrošová za zlé striedanie, hrá sa 4 na 5.
37:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafa sa ubránila aj tomuto oslabení, hrá sa 5 na 5.
34:55 trest ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Trest: Barbora Bernátová. 2min, sekanie (901).
Akoby nestačilo dve minúty si za sekanie odsedí Bernátová, hrá sa 4 na 5.
34:07 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Monika Mičudová. Asistencia Veronika Dobrodejová. Stav stretnutia: 0:2.
Tak pruské sa dočkalo vedú už o dva góly, po prihrávke Dobrodejovej doráža za Mládenkovú Mičudová.
34:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Karin Backová: Schladiť ich mohla Backovej strela, Letková vyráža mimo bránku.
33:00 ŠK 98 Pruské: Po prvom góle Pruské ožilo, chcelo by ďalší.
31:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Veronika Polláková: Krivulčíková vybojovala loptičku našla pre Letkovej dobre postavenú Pollákovú, tej sa ju však nepodarilo prekonať.
30:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Grečnárová: Grečnárová skúšala strelou po zemi, tá len tesne minula Letkovej bránku.
28:10 gól ŠK 98 Pruské: Gól: Dana Florišová. Asistencia Michaela Šponiarová. Stav stretnutia: 0:1.
Šponiarová z vlastného obranného pásma našla osamotenú Florišovú, tá bez prípravy dostáva Pruské do vedenia, Mládenková na jej strelu už nestačila.
28:00 ŠK 98 Pruské, Dominika Florišová: Florišová sa od polovice predrala až pred Mládenkovú, tá stihla zareagovať.
27:00 Šance na oboch stranách gól nie a nie padnúť.
26:00 ŠK 98 Pruské: Pruské tiež pohrozilo dvomi streleckými pokusmi, druhý si pripísala Hrehušová.
24:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Grečnárová: Letková vyráža jeden strelecky pokus Grečnárovej, po chvíli prišiel aj druhý ale i s ním si poradila.
21:00 ŠK 98 Pruské, Daniela Behancová: Kúsok od polovice ihriska švihovkou skúsila Behancová, Mládenková zatiaľ 100%tná.
20:00 Začala sa druhá tretina.
Je tu koniec prvej tretiny, gól sme v nej nevideli i keď domáce hráčky ku tomu nemali ďaleko. Pruské dnes dôslednejšie ako včera, takže to ešte bude zaujímavé.
20:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafa už v plnom počte, Pruské sa síce držalo v útočnom pásme no bez gólového zakončenie.
17:13 trest ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Trest: Kristína Štrbová. 2min, sekanie (901).
Máme tu prvé vylúčenie, za sekanie si dve minúty odsedí domáca hráčka Štrbová, hrá sa 4 na 5.
16:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Karin Backová: Po dobrej kombinačnej akcii keď za bránkou Krivulčíková našla Pollákovú, tá hneď na Backovú, jej pokus skončil na Letkovej tyčke.
15:00 ŠK 98 Pruské, Michaela Šponiarová: Tretí strelecký pokus Šponiarovej, Mládenková zatiaľ s čistým kontom.
14:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Po faule pred Letkovej bránkou, žirafa rozohráva štandardku, pekná akcia končí na brániacej hráčke.
12:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: Strelecký pokus Bernátovej backhandom, Letkovej sa odrazil od nohy a takmer skončil za bránkovou čiarou, dosť neistý zákrok.
11:00 ŠK 98 Pruské, Ivana Hrehušová: Sľubná šanca aj na druhej strane, Mládenkovú skúšala Hrehušová.
10:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: Podobná situácia keď nahadzovala Grečnárová, ale opäť dobre pokrytá útočiaca hráčka tentokrát Bernátová.
09:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Veronika Polláková: Backová nahodila do ohňa spoza Letkovej bránky, Polláková však dobre pokrytá.
07:00 Na strely zhruba rovnako, ale bez výraznejšej gólovej príležitosti.
06:00 ŠK 98 Pruské, Ivana Hrehušová: Spoza bránky na Mládenkovú vyskúšala Hrehušová, no nepodarilo sa jej lepšie zakončiť.
04:00 ŠK 98 Pruské, Michaela Šponiarová: Pruské už tiež otestovalo Mládenkovú, Šponiarovej strelu vykryla.
03:00 Začiatok stretnutia v celku v kludnom tempe, mužstvá sa oťukávajú.
01:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Prvý strelecký pokus Grečnárová, Letková s ním problém nemala.
00:00 Stretnutie sa začalo.
hymna dohrala, kolektívy sa pozdravili, domáce aj súperky zmenili dresy za čierne, resp. modré, v bránkach ale bez zmeny Mládenková - Letková, rozhodcami páni Beňo - Bulko, práve sú čítané zostavy oboch tímov, o chvíľku začíname
o chvíľku začne druhý finálový zápas florbalovej extraligy žien, domáce Žirafy vedú v sérii 1:0 vďaka včerajšiemu víťazstvu 6:1, podobne by určite chceli uspieť aj dnes a mať tak ideálnu východiskovú pozíciu pred vycestovaním na ihrisko súpera