Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
je po stretnutí, domáce sa ujímajú vedenie v semifinálovej sérii 1:0, zaslúžene vyhrali, ale nevyhli sa viacerým chybám a herný prejav bol asi za očakávaním, predovšetkým prvá tretina bola rozháraná, v druhej to už bola mierna domáca prevaha, a poslednej štvrťhodinke rozhodli dva rýchle góly na 2:0 a 3:0 a bola po zápase, domáce už v závere dominovali, Mládenková si pripísala čisté konto. Vďaka za pozornosť, foto zo zápasu nájdete v priebehu týždňa v galérii, zajtra sa znova stretneme on-line, už to bude konečne s divákmi zo ŠH na Rosinkách.
59:00 začína posledná minúta stretnutia
57:53 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žilina teraz valí, Kadučáková prebehla celým ihriskom a tvrdo vystrelila, Hôrková loptičku vyrazila iba končekmi prstov a muselo to byť veľmi bolestivé lebo hra sa prerušila, ostala totiž ležať v bránkovisku
57:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: ďalšie dobré zakončenie, tentoraz Backovej, domácim oddychový čas pomohol, hrajú ako vymenené
56:01 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: super šanca Bernátovej, ktorá takmer spadla ale sama pred brankárkou Nemšovej, nepodarilo sa jej loptičku zdvihnúť a triafa iba nohy, stále 3:0
56:00 už sa opäť hrá
55:14 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Žirafy hrajú akosi zmätočne, domáci tréner si vyžiadal oddychový čas aby baby znova nabrali koncentráciu
54:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: Tokárová je už na ploche, Žilinčanky nevyužili početnú prevahu počas celých piatich minút, mali niektoré dobré príležitosti a brankárka Nemšovej spoľahlivá
52:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Martina Sedláková: veľká šanca v početnej prevahe, ale Sedláková z väčšej vzdialenosti netrafila takmer prázdnu bránku, pekne prenesená hra ale nepriniesla gólové ovocie
51:00 Kadučáková výborne zakončila bez prípravy, ešte lepší zákrok nohou brankárky Hôrkovej
48:48 trest NTS FK-ZŠ Nemšová: Trest: Patrícia Tokárová. 5min, hrubosť (909).
Žilinčanky budú mať veľkú výhodu, Tokárová nepríjemne faulovala domácu hráčku a bude z toho až päťminútová prevaha 5 na 4
49:00 už sa opäť hrá
48:09 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšová si vyžiadala oddychový čas, potom bude takmer od polovici rozohrávať Žilina
46:32 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Barbora Bernátová. Asistencia Barbora Grečnárová. Stav stretnutia: 3:0.
Tak Žilina má už po "útlme", druhý gól povzbudil a prešlo 68 sekúnd a už je to o tri, Grečnárová nie úplne ideálne nahrala Bernátovej, ktorá z podivnej otočky smerom takmer chrbtom k bránke loptičku vrátila do ohňa a bol z toho ďalší gól
45:24 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Petra Gešová. Asistencia Miroslava Kadučáková. Stav stretnutia: 2:0.
Kadučáková rozohrala štandardku na Gešovú a tá asi z 8 metrov trafila ľavý horný roh, už je to veselšie
45:00 Nemšová stále podkuruje, domáce hráčky sa zatiaľ viac bránia ako útočia
43:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: výborná strela Duríkovej A. a ešte krajší zákrok brankárky Mládenkovej, stále 1:0
42:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšovanky vybehli akési nabudené, o ničom ešte nie je rozhodnuté, jednogólové domáce vedenie nič neznamená
40:01 práve začala posledná tretina
skončilo sa prostredné dejstvo, domáce v ňom boli aktívnejšie, ale vedú iba o jeden jediný gól, o ktorý sa po peknej individuálnej akcii postarala Backová, pomer striel v tomto dejstve 14:7, v prvej tretine 11:10, o nič ale ešte nie je rozhodnuté, posledná dvadsaťminútovka bude určite zaujímavá, pokračujeme po prestávke
39:55 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšová sa ubránila a už hrá v plnom počte, Žirafy to mali dobre rozohrané, celú bodu boli pred bránkou súpera ale nie a nie ju trafiť aj z dobrých streleckých pozícií, chýba zakončovateľka a kapitánka Ferencová
37:55 trest NTS FK-ZŠ Nemšová: Trest: Patrícia Tokárová. 2min, nedovolená vzdialenosť (915).
opäť domáca presilovka a znova ten istý priestupok, Žirafy rozohrávali štandardku a Tokárová pribehla skôr, pokračuje sa 5 na 4
35:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšova po inkasovanom góle ožila, mala veľmi dobrú šancu na vyrovnanie, ale nepodarilo sa, stále tak 1:0
32:15 gól ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Gól: Karin Backová. Stav stretnutia: 1:0.
Žirafy otvárajú skóre stretnutie, je to logickým vyústením tlaku v druhej tretine, keď sa začali trošku viac hýbať, pekná individuálna akcia Backovej, ktorá sa za bránkou Nemšovej zvrtla v protismernej kľučke a na dvakrát prekonala presúvajúcu sa brankárku
29:00 dôležité NTS FK-ZŠ Nemšová, Rebeka Gáliková: takmer platilo nedáš-dostaneš, dobrý protiútok, Gáliková iba tesne vedľa
28:20 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšová sa aj so šťastím ubránila a už hrá v plnom počte
28:04 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Miroslava Hrošová: po Hrošovej strele v presilovke skončila tečovaná loptička na ľavej tyčke
26:20 trest NTS FK-ZŠ Nemšová: Trest: Kristína Melišová. 2min, nedovolená vzdialenosť (915).
prvé vylúčenie v stretnutí, Žirafy budú hrať presilovú hru 5 na 4, domáce hráčky rozohrávali štandardku zo vzdialenosti asi dvoch metrov od bránkoviska ale Melišová vybehla z múru veľmi skoro
24:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšová teraz výrazne aktívnejšia, dobre pre Mládenkovou zakončovala Izraelová
23:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina: Hrošová rozohrávala štandardku asi meter pred bránkoviskom súpera, ale neurobila to dobre, chcela lobom prihrať Krivuľčíkovej, ale tá to nemala šancu spracovať
20:01 práve začala prostredná tretina
skončila prvá tretiny, bola vyrovnaná, na oboch stranách museli obrany riešiť viaceré ošemetné situácie ale brankárky ich vždy zvládli a tak je stretnutie zatiaľ bez gólov
19:00 do konca prvej tretiny zostáva už iba minútka
17:00 je to vyrovnané, stále výpady na oboch stranách, dievčence bojujú
13:00 v ostatných minútach je to zasa hlavne boj o každú loptičku, a každý kúsok ihriska, zakončenia na oboch stranách
11:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: dve dobré zakončenia Izraelovej, to prvé obetavo v obrane vykryla Kadučáková, to druhé išlo iba tesne vedľa bránky
09:00 konečne sa menej prerušuje a viac sa hrá, je to svižné, hore - dole
07:00 dôležité ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Miroslava Hrošová: takmer úvodný gól a zatiaľ najväčšia šanca v stretnutí, Hrošová dobre tečovala loptičku tesne pred bránkou hostí, a len tak tak z toho nebol gól, loptička ostala medzi nohami ležiacej brankárky
05:00 ŠK UNIHOC Žirafa Žilina, Barbora Bernátová: pekný individuálny prienik Bernátovej, dobre zakončila, skóre sa ale nemení
04:00 NTS FK-ZŠ Nemšová, Janka Zderková: chvíľku sa nehralo, po súboji zostala na ploche ležať Zderková J., ale nič vážne to nebude, pokračuje ďalej
03:00 NTS FK-ZŠ Nemšová: Nemšová rozohrávala štandardku asi dva metre pred domácim bránkoviskom, zakončenie Melišovej bolo ale málo dôrazné, Mládenková s ním veľa starostí nemala
02:00 aké-také zakončenia už boli na oboch stranách, skóre sa zatiaľ nemení
00:01 práve sa začalo
kapitánky sa práve pozdravili, domáci v modrých dresoch, hostia v bordových, v bránkach Mládenková - Hôrková S., rozhodcami páni Kováčik - Hríň
zápas sa z bezpečnostných dôvodov hrá netradične bez divákov, nakoľko je dejiskom stretnutia iba tréningová hala, zajtrajší duel na Rosinkách už bude štandardný
o chvíľku sa začne prvé semifinálové stretnutie florbalovej extraligy žien, žilinské Žirafy sa v ňom ako obhajca titulu stretnú so štvrtým tímom základnej časti - s Nemšovou