Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
tesne pred sirénou domáca tragédia, po chybe prišiel vedúci gól a záverečná hra bez brankára na tom už nič nezmenila, bolo to ale vyústenie toho, že hostia v posledných minútach postupne preberali iniciatívu a domáci sa iba bránili. Kobylky viedli takmer celý zápas, Košičania sa iba doťahovali ale nakoniec to otočili. V štvrťfinálovej série hranej na tri víťazstvá vedú 1:2, zajtra sa znova pokračuje v Žiline a Kobylky budú mať nôž na krku. Ďakujeme za pozornosť.
60:00 záverečný tlak ale hostia to už ustáli
59:00 dôležité FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: posledná minúty, domáci so šiestimi hráčmi a prázdnou bránkou
58:12 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: domáci si hneď po štvrtom inkasovanom góle zobrali oddychový čas
58:12 gól FK Florko Košice: Gól: Ján Segľa. Asistencia Jakub Konečný. Stav stretnutia: 3:4.
tragédia, Galovič na polovici nezachytil ľahkú prihrávku, loptička mu poskočila, ponúkol tak super príležitosť Segľovi a ten pred bránkou položil gólmana a posiela hostí do vedenia
58:00 do konca riadneho hracieho času zostávajú dve minúty
57:00 v ostatných minútach sú viditeľne aktívnejší hostia, domáci akoby v útlme, záver ešte bude zaujímavý, Košičania sú stále viac nebezpečnejší pred domácou bránkou
55:00 FK Florko Košice: bratia Blaškovci skúsili na polovičke ihriska to isté ako pri treťom vyrovnávajúcom góle, tesne vedľa
53:00 dôležité FK Florko Košice: hostia zachytili domácu rozohrávku, Segľa sám asi z 10metrov výborne vystrelil, Kružel ešte lepšie zasiahol, stále 3:3
52:00 hra je už vyrovnaná, znova je to hore-dole, gólmani sa nenudia
51:00 FK Florko Košice: Košice sa ubránili, takmer dali gól, už hrajú v plnom počte
50:00 dôležité FK Florko Košice, Ján Segľa: v oslabení mohli skórovať hostia, ušiel Segľa ale tiesnený zakončoval iba tesne vedľa, bola to veľká príležitosť na vedúci gól
48:56 trest FK Florko Košice: Trest: Jakub Blaško. 2min, hra na zemi (919).
domáci budú hrať tretiu presilovku, tie predchádzajúce využili, pokračujeme 5 na 4
48:00 FK Florko Košice, Lukáš Blaško: rozhodcovia si zavolali kapitána hostí, dostal napomenutie, pri domácom útoku sa pred Košickou striedačkou objavila hokejka bez majiteľa :)
46:33 gól FK Florko Košice: Gól: Jakub Blaško. Asistencia Lukáš Blaško. Stav stretnutia: 3:3.
Blaškovci zariadili vyrovnanie, Lukáš narýchlo rozohral štandardku asi zo 14 metrov, iba priťukol Jakubovi a ten pohotovo trafil k pravej tyčke, domáci to vôbec nečakali a na takýto variant ani neboli pripravení
45:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Petróci našiel osamoteného Konečného J., ten v pokľaku iba vysoko nad
44:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Kobylkám zostala aktivita zo záveru druhej tretiny
42:00 FK Florko Košice, Jakub Blaško: úplne voľný Blaško iba po ploche, tesne okolo ľavej tyčky
41:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: dobrá strela Nováka z polovice ihriska, ale iba do stredu bránky
40:01 začala posledná tretina, domáci vedú najtesnejším rozdielom 3:2
Zemen zranený v druhej tretine už nedohrá, bol prevezený do nemocnice na ošetrenie
skončila druhá tretina, možno zaslúžene vedú domáci, predovšetkým v závere mali viac z hry, síce hostia sa vedeli aj na druhý gól hneď dotiahnuť ale v zápätí pridali Žilinčania tretí a ten zatiaľ rozhoduje
39:00 ostatné minúty vyznievajú jasne pre kobylky, hostia sa prevažne bránia a hrozia protiútokmi
38:00 dôležité FK Florko Košice, Lukáš Blaško: štandardku mali aj Košičania, zahral ju Blaško tesne spoza bránkoviska, ale trafil iba domáci múr, príliš mu to nevyšlo
37:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: novák rozohrával štandardku asi z 10 metrov ale iba tesne vedľa
36:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina, Michal Hrin: zatiaľ jedna z najkrajších akcií v zápase, séria prihrávok na jeden dotyk, švihom zakončoval Hrin, brankár vyrazil prilbou
33:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: kobylky sa výborne bránili a už hrajú v plnom počte
32:00 dôležité FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina, Roman Radil: domáci mali v oslabení dobrú príležitosť, Radil dostal spoza bránky výbornú loptu, ale zo super pozície a osamotený strieľal bez prípravy a iba nad
30:23 trest FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Trest: Matej Uram. 2min, sekanie (901).
aj hostia budú mať druhý početnú výhodu, Uram sekal prenikajúceho hráča, pokračuje sa 4 na 5
30:00 odohratá je polovica riadneho hracieho času
29:00 FK Florko Košice, Marián Zemen: hra je prerušená, na ploche leží kapitán hostí Zemen, preskakoval domáceho brankára pri zakončení a zrejme zle doskočil, asi členok, už ho spoluhráči odniesli do šatne, vyzerá že dnes dohral
28:00 konečne je viac počuť aj divákov, ženú svojich dopredu, nič nie je rozhodnuté
26:09 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: Matej Novák. Asistencia Marián Galovič. Stav stretnutia: 3:2.
vrece s gólmi sa roztrhlo, Galovič nahral na Nováka, ten stále slabo bránený pri ľavej tyčke a v podstate iba doklepol, kobylky znova vedú
25:53 gól FK Florko Košice: Gól: Pavol Dugas. Asistencia Jakub Konečný. Stav stretnutia: 2:2.
opäť je vyrovnané, kobylky zle striedali, prepadli v obrane, a Dugas úplne sám tesne pred bránkoviskom z otočky skóroval
25:15 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: Jiří Pazderka (VPR). Asistencia Marián Galovič. Stav stretnutia: 2:1.
domáci využívajú aj druhý početnú prevahu a ujímajú sa v nej vedenia, kobylky mali čas, pekne si to rozostavili a Pazderka vystrelil pomedzi nohy brániaceho hráča, loptička išla pod brvno, brankár nemal nárok
24:43 trest FK Florko Košice: Trest: Pavol Dugas. 2min, nedovolené bránenie (907).
domáci budú hrať druhú presilovú hru, pokračovať sa bude 5 na 4
22:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Galovič poslal peknú krížnu na Kvasnicu, ale ten v behu nie ideálne zakončil, ale pekná akcia, na smolu domácich bez gólu
20:01 práve sa začala prostredná tretina
skončila úvodná 20minútovka, stav je nerozhodný 1:1, asi zodpovedá priebehu, hrá sa hore - dole, príležitosti na oboch stranách, pokračovať sa bude po prestávke
20:00 hostia športovo nechali vyhrať buly domácim
20:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina, Matej Novák: tesne pre sirénou je hra prerušená, na hracej ploche ostal ležať Novák, zrejme po strete s protihráčom, rozhodcovia nevylučujú, rozohrávať sa bude v rohu pri žilinskej bránke
18:25 gól FK Florko Košice: Gól: Jakub Blaško. Stav stretnutia: 1:1.
je vyrovnané, Blaškovi nevedel nikto zobrať loptičku, asi dvakrát strelil to obrancov ale vždy sa mu to vrátilo, na tretí pokus ale už prestrelil úplne všetko, brankár zrejme pomalú ale dobre umiestnenú strelu ani nevidel
16:22 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: Daniel Baránek (VPR). Asistencia Matej Novák. Stav stretnutia: 1:0.
domáci otvárajú skóre stretnutia, využili početnú prevahu, Novák od mantinelu rýchlo rozohral na Baránka a ten bez prípravy asi z 10 metrov prestrelil brankára, ktorému sa loptička pomaly dokotúľala za chrbát
15:36 trest FK Florko Košice: Trest: Tomáš Kopčák. 2min, opakované priestupky (923).
výhodu presilovej hry budú mať aj domáci, Kopčák pri vlastnej bránke osekal Urgošíka, bude sa hrať 5 na 4
15:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: o pár momentov podobná akcia ale na žilinskej strane ale vo výsledku rovnako veľmi nedôrazné zakončenie, stále tak bez gólov
14:00 FK Florko Košice: hostia pred domácou bránkou pekne preniesli hru, avšak Segľovi loptička v najdôležitejšom momente skočila a z dobrej streleckej pozície tak nebolo nič
12:00 máme za sebou už viac ako polovicu prvého dejstva, stále svižné tempo, akcie sa striedajú na oboch stranách, početná skupina divákov vidí bojovný florbal, brankári majú plné ruky práce
08:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Novák dobre vystrelil, loptičku brankár vyrazil iba pred voľného Trúneka, ale z dorážky je nedokázal nadvihnúť a trafil iba gólmana, stále 0:0, aj keď gól je na spadnutie, či už na jednej alebo druhej strane
07:00 hrá sa dlho bez prerušenie, hore dole, teraz na chvíľočku "pauza" keď Petróciho strelu chytil Kružel do rúk
05:00 zatiaľ dobré strelecké príležitosti na oboch stranách, začalo sa veľmi svižne
04:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: kobylky sa v oslabení ubránili a už hrajú v plnom počte
03:45 dôležité FK Florko Košice, Marián Zemen: Hostia sa v presilovke usadili na domácej polovici, Zemen trafil ľavú tyčku!
01:46 trest FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Trest: Jiří Pazderka. 2min, opakované priestupky (923).
prvé vylúčenie, hostia budú mať početnú prevahu, pokračuje sa 4 na 5
00:01 práve sa začalo
oba tímy sú už pripravené o chvíľku sa začne, stav štvrťfinálovej série je 1:1, kobylky hrajú prvýkrát doma, majú čierne dresy, hostia v bielych, rozhodcami páni Vrba a Navrátil, v bránkach Kružel - Konečný