Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
ďakujeme za pozornosť, zhodnotenia zápasu sa zdržím, urobili tak zástupcovia oboch tímov, video pohľad na zápas aj dva rozhovory nájdete už čoskoro http://galeria.sportvin.sk/album/1728
TJ A - FbO Nižná: Reguly premieňa samostatný nájazd, hostia vedú 0:1
FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Miške prvý na nájazdoch, netrafil už prázdnu bránku.
65:00 predĺženie rozuzlenie neprinieslo, nasledujú samostatné nájazdy - 3x
64:00 začala posledná minúta predĺženia
63:00 TJ A - FbO Nižná: hostia sa ubránili a už hrajú v plnom počte
62:00 dôležité TJ A - FbO Nižná: hostia v brejku dvaja na brankára, netrafili bránku
60:53 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina:
60:53 trest TJ A - FbO Nižná: Trest: . 2min, sekanie (901).
hostia majú druhé vylúčenie v zápase, pre domácich veľká šanca rozhodnúť zápas, hrať budú v početnej prevahe 5 na 4, Beľko je už na trestnej
60:00 Kobylky stratili vedenie tesne pred záverom, nasleduje predĺženie (5 minút)
59:34 gól TJ A - FbO Nižná: Gól: . Stav stretnutia: 5:5.
keď už hostia uvažovali o odvolaní brankára, prišla skrumáž a 26 sekúnd pred záverečnou sirénou riadneho hracieho času je vyrovnané vďaka Latkovi Martinovi.
59:00 TJ A - FbO Nižná: hostia nielenže sa ubránili ala mali aj veľkú príležitosť na vyrovnanie.
57:26 trest TJ A - FbO Nižná: Trest: . -, sekanie (901).
Latka Martin oslabil svoj kolektív v najmenej vhodnom momente, sekol brankára Kružela, ktorý už mal loptičku úplne pod kontrolou, hrá sa 5 na 4.
56:00 už to má grády, domáci držia tesný náskok, Nižná vrhla všetky sily do vyrovnania
54:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Kobylky sú po RedBulle, narástli im krídla :-)
53:06 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 5:4.
obrat dokonaný, Francl dovŕšil hetrik, po strele z uhlu posiela domácich, prvýkrát v zápase, do vedenia.
53:00 ostatné minút určite patria domácim, hostia sa hlavne bránia
52:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: domáci sa ubránili bez väčších problémov a už hrajú v plnom počte.
49:14 trest FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Trest: . 2min, hrubosť (909).
prvé vylúčenie v zápase, domáci budú hrať oslabení 4 na 5, trošky zbytočné vylúčenie Francla
48:59 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 4:4.
je vyrovnané, brejk Francla, sám na brankára a premieňa :-).
47:30 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 3:4.
ešte nie je všetkých nádejám koniec, Kubička z rohu ihriska najskôr nahral Baránkovi, ten mu loptičku vrátil a z výjazdu prestrelil brankára, bude to zaujímavé, času majú domáci ešte dosť.
47:00 Kobylkám jednoznačne chýba dôraz v obrane, hráči súpera zostávajú veľakrát osamotení, alebo majú veľa času niečo vymyslieť.
44:30 gól TJ A - FbO Nižná: Gól: . Stav stretnutia: 2:4.
a zasa je to o dva :-(, Reguly sa predral, aj so šťastím, domácou obranou a sám zoči voči Kruželovi skóroval.
44:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: domácich kontaktný gól povzbudil, momentálne sú na koni a tlačia
41:45 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 2:3.
no a zasa to bude o kúštik zaujímavejšie, Žilinčania dávajú kontaktný gól, Francl nevedel čo s loptou a tak vystrelil :-), však si to pozrite http://galeria.sportvin.sk/album/1728
40:01 začala sa posledná 20minútovka riadneho hracieho času, domáci doťahujú stav 1:3 v ich neprospech.
40:00 aj v druhom dejstve sa gólový rozdiel nezmenil, Grasshoppers síce v úvode znížil, ale krátka herná dominancia nemala dlhého trvania. Nižná sa rýchlo vrátila k tomu čo jej išlo v prvom dejstve a tak aj po druhej prestávke nastúpi s relatívne pohodlným vedením :-).
37:00 na ihrisku nič nové, stále 1:3, domáci sa snažia, ale zatiaľ bez ďalšieho streleckého zápisu, hostia hrajú v pohode, vedú a zatiaľ nevyzerá, že by sa to malo zmeniť.
33:00 Nižná je zatiaľ akási florbalovejšia, dobre bráni a stále hrozí aj v útoku, naopak v tom sa trápia Žilinčania, ich strely sú z väčšej vzdialenosti, dozadu sa nestíhajú vracať, Kružeľ sa nestačí v bránke obracať.
28:03 gól TJ A - FbO Nižná: Gól: . Stav stretnutia: 1:3.
jednogólový stav dlho nevydržal, hostia sa opäť presadili, Laštík nahral pred bránu osamotenému Drozdovi a ten nezaváhal.
24:20 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 1:2.
Kobylky konečne strieľajú gól, tlak od začiatku druhej tretiny priniesol výsledok, už je to teda iba o gól, zo stredu ihriska vystrelil, po prihrávke Baránka, Galovič.
22:30 charakter hry sa po prestávke viditeľne zmenil, Kobylky usadené na polovici Nižnej, to hrozí brejkmi
20:01 začala prostredná tretina, domáci prehrávajú 0:2
20:00 skončila prvá tretina, Nižná pretavila úvodný tlak do dvoch gólových zápisov, náskok pohodlne kontrolujú, dobre bránia a sú agilnejší, naopak Kobylky hrajú trošku kŕčovito dopredu a ťažko sa vracajú do obrany, ktorá to má viac ako zložité, pokračujeme po prestávke, na tabuli tak svieti 0:2, góly nájdete na http://galeria.sportvin.sk/album/1728
19:00 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: dobrá strela Miškoho, ale takmer z polovice ihriska nebola pre brankára problémom
15:00 Žilinčania sa snažia streliť aspoň úvodný gól, Nižná dobre bráni a dopredu je stále nápaditejšia a aktívnejšia, vedie zatiaľ zaslúžene
12:00 ozývajú sa domáci diváci, Kobylky potrebujú určite povzbudiť, stále totiž prehrávajú 0:2
09:26 gól TJ A - FbO Nižná: Gól: . Stav stretnutia: 0:2.
hostia vedú už o dva góly, vyšachovali domácu obranu, Kružel nemal šancu sa presunúť od ľavej tyčky k pravej, po Hujovej prihrávke tak dával do prázdnej bránky Laštík Lukáš
07:27 gól TJ A - FbO Nižná: Gól: . Stav stretnutia: 0:1.
Nižná sa ujíma vedenia, autorom gólu Erik Hujo, ktorý vystrelil spoza obrancu asi z 10 metrov, loptička išla popol ľavú ruku brankára Kružela, asistoval
07:00 príležitosti sa už striedajú na oboch stranách, Nižná už nemá takú prevahu, Grasshoppers výrazne pridal na aktivite
03:00 k zakončeniu sa už dostali konečne aj domáci, ale hostia stále aktívnejší, v úvode majú určite hernú prevahu.
01:00 TJ A - FbO Nižná: hostia v úvodnej minúte stihli už dvakrát vystreliť na domácu bránku, v tej žilinskej je Kružel, v náprotivnej Staroň
00:01 práve sa začalo :-)
čaká sa na hostí, sedia v bránkovisku a čosi si spievajú, však nech to chalaňov z Oravy baví :-)
rozhodcami stretnutia páni Miloš Jursa a Andrej Glonek, domáci v bielych dresoch, hostia v žlto-modrej kombinácii, ihrisko je suché, v Žiline vládne teplé slnečné počasie, tímy sú už nachystané, o chvíľku sa začne.
vo štvrtok 15.9.2016 - na sviatok Sedembolestnej PM - štartuje florbalová extraliga mužov v sezóne 2016/17. Žilinské kobylky sa na úvod stretnutú na domácej palubovke - v ŠH na Bôriku - s Nižnou.

Výsledkový servis poskytuje portál Sportvin.