Online prenos k zápasu pripraví kcepec.

Čas Udalosť
Kobylky nestačili dohnať stratu z prvej tretiny keď sa hostia dostali do pohodlného vedenia 0:5 a aj napriek veľkej snahe sa síce dotiahli na rozdiel dvoch gólov, ale na víťazstvo to nestačilo. Florko ukončilo sériu 1:3 vo svoj prospech, je novým majstrom florbalovej extraligy mužov v sezóne 2013/14. Žilinčania, rovnako ako v minuloročnej sezóne, strieborní. Ďakujeme za pozornosť.
59:23 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 6:10.
do prazdnej branky Majernik
57:00 domaci stracaju o tri goly a uz hraju bez brankara
56:50 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 6:9.
asi hotovo, Zemen usiel, jeho prvu strelu Turiak vyrazil ale na dorazku uz nestacil
55:20 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 6:8.
standardka asi 10 metrov pred kosickou brankou, Pavlikovic iba lahucko pritukol a Novak tahom trafil pravy horny roh
55:00 fanusikovia hosti neunavne povzbudzuju svojich, ktori su stale a stale blizsie k zisku majstrovskeho titulu
52:00 je to hore dole, domacim uz nezostava vela casu, viac otvaraju hru, super sa dostava do castych brejkov
47:14 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 5:8.
opat chybna rozohravka, opat bol pri tom Pazdrka, ktoreho zbytocne dlhu lopticku zachytil Blasko Kubo, brejk so Zemenom dva na osamoteneho Turiaka, ktory nemal ziadnu sancu
46:00 hostia sa ubranili a uz hraju v plnom pocte
43:52 trest FK Florko Košice: Trest: . -, nedovolené bránenie (907).
velka domaca prilezitost na strelenie kontaktneho golu, Zilincania maju presilovku 5 na 4, vylucenym je Vrabel
41:24 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 5:7.
iba po 16 sekundach sa skore stretnutia meni opat, tentoraz na strane domacich, ked piaty gol dava Veneny a drzi Kobylky v hre, znova o dva
41:08 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 4:7.
velmi prekvapujuci gol, asi takmer spoza branky trafil Zemen do Turiaka a popri tycke sa lopticka dostala do branky, znova o tri
40:01 zacina posledna 20minutovka, Kosicania vedu 4:6
neuveritelna finalovo drama pokracuje, Kobylky dolamane po uragane v prvej tretine, ked uz prehravali 0:5 sa dokazali pozbierat a prostredne dejstvo uhrali 4:1, hrozivy naskok hosti sa scvrkol uz iba na dva goly, vcera Kosicania pred poslednou tretinou viedli 2:5 a nakoniec im to nestacilo, dnes je to v rovnakej faze zapasu uz iba 4:6 a moze to byt este velmi zaujimave
39:48 dôležité FK Florko Košice: gol hosti rozhodcovia neuznali pre postavenie Seglu v brankovisku
38:30 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: (VPR). Stav stretnutia: 4:6.
domaci sa dotahuju ked na stvrty gol vyuzili presilovu hru, po serii niekolkych prihravok nasiel v strede ihriska Pavlikovic Baranka a ten bez pripravy svihom prestrelil prsty lavej ruky Konecneho, uz je to iba o dva
37:49 trest FK Florko Košice: Trest: . -, nedovolené bránenie (907).
Dugas to prehnal v doraze pri braneni unikajuceho Novaka, hned sa mu aj sportovo ospravedlnil, domaci budu mat presilovku 5 na 4
37:00 naplno sa bojuje, vyborny florbal pred zivym publikom
32:34 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 3:6.
v rozsahu ani nie poldruha minuty padol uz treti gol, Pavlikovic po Novakovej nahravke znizuje uz na prijatelnejsi, trojgolovy rozdiel
gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 2:6.
bleskova odpoved hosti, hned po buly zvysuje opat na rozdiel styroch golov Majernik
31:48 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: (VPR). Stav stretnutia: 2:5.
vyuzita pocetna prevaha, Pavlikovic cez celu sirku nasiel Venenyho a ten bez pripravy znizuje na 2:5
31:12 trest FK Florko Košice: Trest: . -, sekanie (901).
aj domaci si vyskusaju pocetnu prevahu, po Vasickovom vyluceni sa pokracuje 5 na 4
31:00 dôležité FK Florko Košice: domacej obrane prepadla lopticka, Majernik sam na Turiaka, ale ten vyrazil
30:00 v polovici zapasu je to uz z domacej strany aktivnejsie, hostia sa snazia viac branit, na tabuli stale ale 1:5
29:00 domaci sa aj s velkym stastim ubranili a uz hraju v plnom pocte
26:12 trest FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Trest: . -, nedovolené bránenie (907).
vo faze ked sa domaci snazia ozit tak prichadza zbytocne oslabenie a prve vylucenie v zapase, hostia budu mat presilovku 4 na 5, potrestanym Radil Roman
23:30 gól FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: Gól: . Stav stretnutia: 1:5.
domaci si otvaraju golovy ucet, Novak po prihravke od Kvasnicu vystrelil z urovne striedacky hosti a hned potom po suboji na nej aj skoncil, bol osetrovany ale znizuje na rozdiel styroch presnych zasahov
23:00 domaci zacali viditelne viac strielat
20:01 zacala druha tretina, hostia to maju dobre rozohrane, vedu 0:5, lopticka je sice gulata ale okrem golov dominuju aj herne
Kosicania su uz na ploche nachystani, domaci stale v satni, urcite si maju co povedat
domace vykupenie - konecne prestavka, ani nie je velmi co hodnotit, hostia sa bavia florbalom, pohodlne zakoncuju a su lepsi vo vsetkych hernych cinnostiach, Kobylky naopak hraju asi na pocet prihravok, vacsiu zakonceni pochyta obrana alebo su nepresne. Florko vcera stratilo trojgolove vedenie v poslednej tretine, dnes maju po prvej luxusny patgolovy rozdiel.
18:59 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 0:5.
brankar Konecny vyhodil o palubovku lopticku, ta sa dvakrat odrazila rovno k Majernikovi, ktory volejom trafil a je autorom piateho golu
18:00 Kosicania sa nerozpakuju a skusaju zakonict z kazdej prilezitosti a prinasa to tlak, domaci hraju na tisic nahravok, ktore ak zakoncia tak je to vacsinou nepresne
15:00 na ihrisku aj v hladisku zatial dominuju Kosicania
12:12 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina: hned po stvrtom inkasovanom gole si domaci zobrali oddychovy cas aby sa skusili pozbierat, lebo na ich branku sa vali jeden utok za druhym
12:12 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 0:4.
uz je to na uterak, skoroval Zemen, prihraval Segla
11:15 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 0:3.
velmi studena sprcha pre Zilincanov, uz je to o tri, opat bol aj pri tretom gole Konecny Kubo, ktory nasiel Petrociho a ten vyskusal prizemnu k pravej tycke, Turiak nemal narok
08:37 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 0:2.
rozdiel je uz dvojgolovy, hruba chyba v domacej obrane, Pazderka otalal s rozohravkou na vlastnej polovici, zbavit sa dvoch braniacich hracov mu nestacilo az mu lopticku zobral Konecny Kubo, sam pred brankou, polozil si Turiaka a uplne pohodlne Konecny aj zakoncil
03:45 gól FK Florko Košice: Gól: . Stav stretnutia: 0:1.
hostia rychlo otvaraju skore, prizemna strela Majernika skoncila pri pravej tycke, asistoval Konecny
02:00 obaja brankari uz s uspesnymi zakrokmi
00:01 prave sa zacal stvrty finalovy duel florbalovej extraligy muzov
00:00 predstavovanie uvodnych zostav, brankarmi teda Turiak v zilinskej, v kosickej Konecny
hostia v bielooranzovych dresoch, domaci v tradicnej oranovej, v branke hosti Konecny, v domacej od uvodu asi Turiak, posledna porada pri brankach, o par momentov sa zacne
timy su uz na ploche, hra hymna.
v hladisku je to zatial vyrazne skromnejsie ako vcera, prevahu a nielen hlasovu maju Kosicania.
na ploche su ba hraci florka ale este iba v trickach a nie dresoch, domaci su uz v kabine. rozhodcami budu pani Sklenica a Beno.
o par minut sa zacne v zilinskej SH na rosinkach stvrty zapas finalovej serie medzi kobylkami a florkom, stav serie je 1:2 v prospech supera a ak si chcu zilincania vynutit piaty rozhodujuci zapas tak aj dnes musia vyhrat rovnako ako sa im po podarilo vcera v predlzeni 7:6. vitame vas pri zivom textovom prenose.
v treťom finálovom zápase Kobylky predviedli zaujímavý zvrat, keď po dvoch tretinách prehrávali 2:5 ale v poslednej tretine otočili priebeh na 6:5, Florko 21 sekúnd pre záverom vyrovnalo na 6:6, ale v predĺžení Žilinčania strhli víťazstvo na svoju stranu a vynútili si tak štvrtý duel, stav série 1:2 pre Košičanov. Aj z tohto duelu vám prinesieme "živý" textový prenos.